Setkání Abajafans na "Masecu"

Další a v tomto roce již poslední setkání Abajafans-KPO se uskutečnilo na Masarykově okruhu v Brně. Moc rádi a s nadšením jsme přijali pozvání od šéfa týmu AB Cardion Motoracing a Automotodromu Brno pana Karla Abrahama, který nás osobně provedl nejen zázemím Masarykova okruhu, ale umožnil nám si i zazávodit na nádherné minibikeové trati. V jeden a půl hodinovém závodě motokár jsme se tak mohli poměřit nejen s Abajou, ale kvůli padající mlze a vydatnému dešti v předchozích dnech hlavně sami se sebou a s krásnou dráhou. Zní to jako klišé, ale vítězem tak byli tentokrát opravdu všichni zúčastnění jezdci ( ikdyž nám Abaja vesměs nadělil "kolo"...) Mokrá trať byla opravdu náročná, takže nebylo vyjímkou, že jsme na trati viděli nejen káry, ale často i sekačky na trávu... :-)

Abaja nám poté v tiskovém středisku Masarykova okruhu zhodnotil konec letošní sezóny a zodpověděl naše nejrůznější dotazy. Jeho slova se dají shrnou do jediné věty: "Je moc a moc dobře, že letošní sezóna je již za námi a už nyní se těšíme na další - na sezónu 2009 !!!"

Sezóna 2009 bude Kájo Tvoje a nás - Abajafans - budeš mít opět v zádech!!!  GO ABAJA GO!

PS.: Díky všem za vše, za celou letošní sezónu!!! Samozřejmě od Abaji, přes tým AB Cardion Motoracing až po všechny členy Abajafans. Všichni, kteří jste mi s čímkoliv pomohli určitě víte, za co a komu děkuji. Opravdu nerad bych na někoho zapomněl, seznam by byl dlouhý a nejsme na Oscarech... :-) Jsem moc rád že fanklub má členy jako vy, a že společně fandíme člověku jako je Abaja! Už teď se těším na další sezónu - ať žije ABAJA a ABAJAFANS !!! Doča

foto ze setkání naleznete v rubrice  Fotogalerie