Další body Abaja vyválčil v "Malajské prádelně"

Šílené podmínky na trati : 41°C a obvyklá Malajská vlhkost. Taková byla opět Velká cena Malajsie na okruhu Sepang. Abaja nastupoval do závodu až z 18.pozice. Do pátečního tréninku totiž Kája nastupoval již bez sádry (!!!), jen se zabandážovanou rukou, zkusil to, držel se statečně na pomezí první desítky, ale kvůli velkým bolestem to prostě dál nešlo... Bolest byla příšerná, mnohonásobně větší než v Austrálii a tak musel zastavit a rychle pádit na kliniku, kde mu udělali narychlo opět novou sádru a Abaja stihnul ještě posledních 8 minut tréninku... Sobotní ráno lilo, Kája bojoval, ve 2.volném obsadil 2.místo, ale bylo jasné, že výsledky z pátku se měnit s největší pravděpodobností nebudou. Trať do 2.kvalifikace nestačila dokonale vyschnout a i když se Abaja jako jeden z mála jezdců dokázal zlepšit, na posun v pořadí na startu to bohužel nestačilo.

Do závodu tak Kája nastupoval až z páté řady. Ihned po strartu se však posunul na body a pohyboval se na 15. příčce. Celý závod sváděl velký souboj s Fabrizio Laiem, kterému buhužel tentokrát ve finiši o desetinku podlehl, i tak z toho byla pěkná 12.příčka a 4 mistrovské body.

Nyní už zase rychle zpátky do Evropy, neboť již o tomto víkendu se jede poslední podnik letošního seriálu Grand Prix - Velká Cena Valencie! Abajo GO - hodně sil do poslední závodu roku!!!

výsledky závodu