8.setkání Abajafans-KPO

          Další setkání fanoušků Karla Abrahama se nám opět skvěle vydařilo! Dovolím si směle tvrdit, že to byl  prozatím nejlepší sraz našeho fanklubu (a že máme laťku hodně vysoko!) Bylo nám moc fajn, dobrá a pohodová nálada,  zábava a sdělování nabytých dojmů i plánování akcí do budoucna.

           Kája nám povyprávěl, jak se mu jelo v Mugellu, kde zajel senzační 7. místo, i jak prožíval závod v Barceloně, kde mu štěstíčko už tolik nepřálo. Ptali jsme se, jak se těší do Doningtonu a jak se mu anglická trať líbí, ale především nás zajímalo, jak se těší do Assenu, kde budeme s ním. A Kája se  rozhodně těší, z naší podpory má opravdovou  radost a my se těšíme taky, lépe řečeno, už se nemůžeme dočkat! Trochu to roztočíme! Abaja roztočí motor na nejvyšší "točky" a body budou doma!

           Právě tyto dvě závodní trati, Donington a Assen,  si Abaja projel na Playstationu s fandy, kteří si s ním chtěli změřit síly, i když jen virtuální J.  Soupeři se snažili, ale je jasné, že mezi námi je jen jeden opravdový závodník, neboť jeho stopa byla jediná přesná!

              Účast byla skvělá, všechny prostory 1.FC Pivnice v Bosonohách praskaly ve švech! Kromě stálic fanklubu přišlo taky hodně dětí školou povinných, a to je bezva výhled do budoucna! Další fanoušci dorostou co nevidět! Díky také všem fanklubákům, kteří opět neváhali přijet ze všech koutů republiky i ve všední den !

              Kája ani nikdo z nás domů nespěchal a tak jsme dlouho předlouho probírali vše možné i nemožné, ale přece jen hlavně Assen! Takže další setkání fanklubu proběhne právě tam na přírodní tribuně v rámci 78´ TT Dutch! Náš „Brněnský drak“ Abaja spolu se svým fanklubem si jedou pro pořádnou dávku bodů!

              Go Abaja GO GO GO

                                                                    Jitka

Fotky z 8.setkání Abajafans zde