Abajafans s Kájou a devíti body po Qataru v Quattro!

        Krásné slunečné sobotní odpoledne, příjemné prostředí nekuřácké kavárny Quattro a skvělá, přátelská atmosféra – asi těmito slovy se dá vystihnout naše další, v pořadí již sedmé,  fanklubové setkání.

         A co bylo tentokrát naším hlavním tématem? Především jsme diskutovali o Kájově super výsledku z Kataru a prvních 9 bodech letošní sezóny. Svým sedmým místem nám způsobil obrovskou radost, ale i kruté pondělní vstávání...J. A hlavně dokázal, že je jezdcem světové extratřídy a nejužší špičce je stále blíž a blíž, vždyť porazil mimo jiné i taková esa jako mistra světa Roberta Locatelliho, či vicemistra světa z loňského roku Hectora Faubela. Na netovární Aprilii navíc zcela jasně kraloval! Zajímalo nás, jakým způsobem se Abaja na letošní sezonu připravoval , jak probíhal jeho zimní trénink „na suchu“, i to čemu se věnoval ve volném čase. A že nezahálel, je vidět jak na jeho výsledcích, ale i na tom, že se dostal do výborné fyzické kondice a formy a není žádný „třepáček“. Motorka byla nastavena bezvadně a držela celý víkend, takže naše poklona patří rovněž mechanikům a celému týmu! Hodně štěstí přejeme i do druhé závodu Grand Prix v Jerezu!

        A co jsme probírali dál? No přece fanklubový výjezd do Assenu, Mekky motocyklového sportu, kam by se měl opravdový fanoušek aspoň jednou podívat. No a nás se tam pojede podívat doufejme „hafo“ J! Už se všichni těšíme! A tak se mluvilo o tom, jak bude vypadat náš „Abajovský“ ostrůvek 17 v moři fandů ze všech koutů světa, jaké choreo atd. atd. My jedeme určitě a Tobě to tam bezpochyby pojede taky, takže GO GO GO Abajo, my Tě v tom nenecháme!                                Jitka

 

fotky ze setkání zde