Vzhůru do ASSENU!

Tak jsme zpátky! Sice bez bodů... :-( ale se spoustou zážitků ze skvělého víkendu, vynikající atmosféry a pohodového zájezdu!
 
  Proto mi nezbývá než poděkovat všem zúčastněným za bezproblémový průběh celého zájezdu, pohodičku a klídek. Našim partnerům pak za velkou podporu! Abajovi za jeho boj v závodě a skvělé tréninky a kvalifikaci. Dále pak za osobní setkání v sobotu přímo na tribuně TT Assen a v neděli na benzince cestou domů... Určitě pak i za jeho pochvalu svému ABAJAFANS prostřednictvím živého "fb live" vysílaného na jeho stránkách... Firmě Jedotour a řidičům Pepovi s Radkem za jejich snahu řešit naši jakoukoliv prosbu a improvizaci i velké díky za tip na výlet do rodinné holandské farmy na výrobu sýrů a tradičních dřeváků cestou na sobotní výlet do Amsterdamu... A tak dále a tak dále... ;-) Byl to opět neopakovatelný zájezd a já za něj děkuji všem jeho účastníkům!
 
  Zažili jsme úžasnou atmosféru na trati TT Assen, který je "Mekkou" motocyklového sportu a právem je přezdívána jako "katedrála rychlosti". Nyní se již nezbývá než se těšit na ten příští zájezd v roce 2020...
 
  POZOR! Ještě před tím nás však čeká VRCHOL letošní sezóny: GRAND PRIX ČESKÉ REPUBLIKY na Automotodromu v Brně, a to v letošním termínu 2. - 4. 8. 2019.
 
Těšíme se na Vás na Déčku!!!
 
ABAJA a JEHO FANS - FOREVER!
Doča
Fotka "PEL-MEL" z Assenu  ZDE (cesta, příjezd, tribuna, setkání s Abajou, hotel, Amsterdam, paddock…)
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
JEDEME - ABAJA- JEDEME!
JEDEME - ABAJA- JEDEME!
JEDEME - ABAJA- JEDEME!

  Ano, je to tak, náš letošní a tradiční "velký autobusový zájezd Abajafans" (a celkově náš již dvanáctý v pořadí!!!) , letos do "Mekky" silničního motocyklového sportu Assenu odjíždí již zítra 27. 6. 2019 v 19:00 z centra Brna!
Celý pátek strávíme na okruhu v Assenu, postupně všichni navštívíme Paddock MotoGP, v sobotu budou mít "účastníci zájezdu" možnost navštívit na celý den Amsterdam, v podvečer se sejdeme s Abajou a v neděli už na to půjdeme na ostro!
  Vy, co tentokrát nejedete s námi, nám i Abajovi držte pěsti a dívejte se na závod v TV, který začíná ve 14:00.

Ať žije Abaja a jeho fans - ABAJAFANS!

Ja!Ja!Abaja!
Doča
 
PS: Sledujte nás na našich fb stránkách, obsáhlou reportáž z letošního zájezdu Abajafans však očekávejte až po našem návratu a vydatném odpočinku... Nejedeme tam totiž na dovolenou, ale tvrdě makat...! ;-))