Setkání fanoušků na Automotodromu v Brně

Ahoj všichni,
už se zase blíží konec sezony a to znamaná, že začínáme připravovat setkání fanoušků MotoGP. Letošní termín bude 1. Prosince opět na tom samém místě - ve velkém tiskovém na okruhu v Brně v 17 hodin. Oproti loňské sezoně se bude akce konat v o dost pozdějším termínu, ale to je proto, že ještě na konci listopadu máme testy v Jerezu.

Na akci se stejně jako loni můžete těšit na povídání nejen o závodech, ale také o zákulisí, o motorkách a vlastně o čemkoliv na co se budete chtít zeptat. Na akci určitě bude nealko i pivko a něco málo k snědku. Na konci budeme opět dražit závodní komplet a výtěžek půjde na dobrou věc, tentokrát na nadační fond Nejen Srdcem, který pomáhá psím útulkům a angažuje se v oblasti canis terapie. Taky se můžete těšit na suvenýry z letošní i minulé sezony.

Celý večer bude moderovat opět jako loni Václav Svoboda.
 Vítáni jste samozřejmě úplně všichni a vemte s sebou i kámoše! Jen vás poprosím nezávisle potvrdit do komentářů, ať vím, kolik vás mám +- čekat. Kdo by chtěl na Grid Hotelu na okruhu si můžete zarezervovat pokoj za zvýhodněnou cenu 1380Kč.

Prosím vás všechny taky o sdílení, šíření a tak ��

Budu se na vás všechny moc těšit

Karel

( zdroj: https://cs-cz.facebook.com/KarelAbraham17/ )