Setkání s Abajou na Automotodromu v Brně!

 Český jezdec šampionátu MotoGP Karel Abraham pořádá na Masarykově okruhu setkání se svými fanoušky. Akce se uskuteční tuto sobotu 25. listopadu od 17 hodin v prostorách tiskového střediska Automotodromu Brno.

 Karel Abraham pohovoří o právě skončené sezóně, kterou absolvoval v barvách španělské závodní stáje Pull&Bear Aspar Team. Vyjádří se i k příštímu ročníku, do kterého vyrazí v sedle speciálu Ducati Desmosedici GP16. Zároveň rád zodpoví dotazy přítomných. Akci bude moderovat komentátor MotoGP Václav Svoboda.

 Součástí setkání bude i dražba závodního kompletu (boty, kombinéza, rukavice a helma), přičemž výtěžek půjde na dobročinné účely.

--------

Ahoj všichni,

 Jak jistě víte, blíží se konec sezony a tímto bych vás velmi rád opět pozval na “motosetkání”, které se poprvé uskutečnilo lonský rok na brněnském okruhu.¨Rád bych se vás i tímto zeptal, jestli budete mít letos opět zájem o toto setkání? Jak jsem již zmínil, opravdu rád bych se s vámi všemi znovu potkal a zodpověděl vám otázky, na které ještě neznáte odpověď či jiné dotazy ohledně sezony a plánů do příštího roku. No a samozřejmě taky trochu pokecat jen tak o motorkách.

 Přemýšlel jsem a v letošním roce bych do programu rád zařadil ještě několik zajímavostí. Jednou z prvních zajimavostí a kořením večera by byl vám všem jistě velmi známý muž z motosvěta a to komentator Vašek Svoboda. Teda známý je vám hlavně jeho hlas jako komentátora MotoGP, který vám také rád zodpoví vaše dotazy a pravděpodobně i vyjasní záludnosti televizního komentování.

 Dále jako zajímavost večera bych rád udělal dražbu svého závodního kompletu. Budou zde draženy rukavice, boty, kombinéza i helma.

 A tím samozřejmě nekončíme, bude pro vás nachystáno spoustu dalšího.

 A jedna prosba na vás, pokud by jste měli zájem, prosím napiště do komentářů svoji účast a popř. kolik by vás zhruba přišlo. Potřebuji vědět nějaké údaje a čísla o počtu nás všech a to především kvůli zázemí, bude připraveno i občerstvení a jiné, tudíž bych přivítal vaši vstřícnost a opravdu akci nezávazně potvrdil. Pokud nakonec nepřijdete, nebo vás přijde více, tak to vůbec nevadí. Samozřejmě se nejdná pouze o pozvánku jen pro lidi zde na FB, ale budu rád když vás přijde co nejvíc!!!!

 Uvítám zde i ty, kteří pochybují o tom, že svoji práci dělám dobře. Třeba se mi podaří vám vysvětlit, jak se věci mají a možná i změníte názor na věc :-)
Akce je určena pro kohokoliv a pro všechny, nemusíte byt nahlášeni, členové ani nic podobného!

 Celá akce by se měla odehrát zase na okruhu v Brně, a to v sobotu 25.11.2017 v 17:00 hodin.

 Prosím vás o sdílení a poprípadê i umístêní nebo kopírování na web :-)

Těším se na vás všechny, Karel.

zdroj: oficiální TK a FB Karla Abrahama