Pozvánka na křest fotoknihy ABAJAFANS vydané k 10.výročí založení oficiálního fanklubu Karla Abrahama!

  Srdečně Vás zveme na křest 2.dílu Fotoknihy Abajafans (2007-2017), kterou vydáváme při příležitosti 10.výročí založení oficiálního fanklubu Karla Abrahama Abajafans-KPO 

  Slavnostní křest se uskuteční v sobotu 27. května 2017 od 16:00 hodin v sále legendárního brněnského klubu Šelepova No.1 v Brně-Králově Poli.

  Křest proběhne v rámci našeho OTEVŘENÉHO SETKÁNÍ Abajafans s Abajou. Tentokrát je tedy volný přístup na setkání Abajafans nejen pro naše členy, pozvané přátele a hosty, ale i pro celou širokou veřejnost!

  Fotokniha Abajafans 2.díl je vydávána při příležitosti 10.výročí od založení Abajafans-KPO a volně navazuje na první díl fotoknihy, kterou jsme vydali na jaře roku 2012. Kniha detailně mapuje všechny naše hlavní fanklubové události, akce i Kájovu motocyklovou kariéru! Ze stovek fotografií knihu seskládal její autor a předseda Abajafans-KPO z.s. v jedné odsobě Jiří "Doča" Dočekal. Fotokniha má velikost cca 175x245 a na 112 stranách fotoknihy najdete cca 500 fotografií z Abajovy kariéry (exkluzivní fotky do knihy věnoval Marek Paulíček!) i naší bohaté fanklubové historie (z našeho obsáhlého fotoarchívu Abajafans, týmu AB Motoracing a facebooku Karla Abrahama). Kniha dále obsahuje kompletní výsledky všech závodů historického kalendáře Abajafans, od první akce Abajafans při Grand Prix České republiky v Brně v roce 2007 až po prozatím poslední lednové Mecheche 2017!

  Celým odpolednem nás provede, a poté fotoknihu i slavnostně pokřtí, pan Waldemar Plch - brněnská country legenda a člen Dvorany slávy české country, společně s předsedkyní představenstva společnosti Automotodrom Brno a.s. paní Ivanou Ulmanovou, která je autorkou předmluvy ke knize!
 
  Standartní cena fotoknihy bude 259,-Kč (10 Euro), členská cena Abajafans je 149,-Kč.

POZOR!!! V den křtu na Šelepce bude "akční členská cena" 149,-Kč pro všechny přítomné! Tedy i pro celou širokou veřejnost! Navíc KAŽDÝ obdrží při koupi fotoknihy ZDARMA i nálepku a náš nový odznak Abajafans! V prodeji budou i poslední kusy limitované edice odznaků 10 let Abajafans a další suvenýry Abajafans. Výtěžek z prodeje je opět plně určen na pokrytí nákladů spolku Abajafans-KPO a zejména chorea naší domácí srpnové Grand Prix na Masarykově okruhu v Brně (4. -6. 8. 2017) !

  Po křtu a moderované besedě s Karlem Abrahamem a našimi hosty bude od 18:00 následovat autogramiáda Karla Abrahama. Po celou dobu konání akce bude probíhat i velkoplošná projekce fotografií, které naleznete ve fotoknize.

  Setkání je otevřené pro všechny fanoušky a příznivce motoristického sportu, všichni jsou srdečně zváni! 

  Těšíme se s Vámi naviděnou!

Srdečně zve výbor Abajafans-KPO z.s.
ABAJA FOREVER !


PS:  od 20.00 hodin pak bude následovat tradiční sobotní "Oldies Disco Party" na Šelepce !
POZOR - pro včechny hosty křtu fotoknihy Abajafans, kteří se s námi zdrží. i po oficiální části... bude vstupné na toto "after party" zcela ZDARMA!