AbajafansNEWS 11/11/2016

Ahoj Abaja´s a všichni návštěvníci našich fans stránek,
posílám naše další pravidelné týdenní ABAJAFANS NEWS, tentokrát však poprvé - a to na výslovné Abajovo přání! ;-) takto "veřejně"!

(Abajafans news je vždy zasíláno na uvedenou e-mailovou adresu řádných členů Abajafans-KPO z.s. - viz. ZDE . Veškerá naše fanklubová činnost je totiž vždy a výhradně určena pouze řádným členům Abajova fanklubu! Na "obecnou osvětovou činnost obecných fanoušků motorismu" jsou určeny jiné weby... ;-)

Obsah dnešního "ABAJAFANS NEWS 11/11/2016":
1)
beseda s Karlem Abajou Abrahamem na aktuální téma - sobota 19.11.2016 od 19:00 Automotodrom Brno (pozor: čas i místo může být ještě změněno!)
2) termín 10.Abajafans Mecheche je potvrzen - sobota 14.1.2017 od 15:00 hodin!
3) GP Valencie, poslední závod MotoGP v roce 2016 + TESTY!
------------

ad1) Veřejné NEWS je to tentokrát z toho důvodu, že mě Abaja volal, oznámil mi a požádal, že na sobotu 19.11.2016 vyhlašuje posezení a besedu na všechna aktuální témata pro všechny zájemce o otevřenou diskusi s ním o čemkoliv!
Cituji z jeho fb stránek:
"Vyhlasuji zminovane povidani. Pro vsechny co se chteji dozvedet neco o minule sezone ve wsbk, o budouci sezone MotoGP a smlouve s Aspar Ducati. Navic toto datum je tesne po prvnich GP testech ve Valencii. Misto jeste resime, ale protoze je treba vedet priblizne mnozstvi lidi, tak se prosim nahlaste kdo prijde a taky sdilejte at je nas co nejvice"
                              (zdroj: https://cs-cz.facebook.com/Karel-Abraham-120332558046337/#)
V této záležitosti proto žádá všechny fandy motoristického sportu (POZOR tedy: nejen "fans", ale i jeho "nefans"! ;-) ) o co nejvíce "šíření" tohoto oznámení přes facebook či různé webové stránky, protože je zřejmé, že se akce uskuteční, jen pokud bude o ni dostatečný zájem... DÍKY TEDY VŠEM TAKOVÝM !
Jedná se o Kájovu veřejně slíbenou akci, kterou ohlásil svým komentářem dne 29.10. 10:57 na svých fb stránkách:
"Tentokrat jsem se rozhodl napsat uz po sobotnim zavode. Bohuzel nemam naladu na objasnovani vseho co se deje a tak bych se vas zde rad zeptal, jestli byste meli zajem se jeste letos potkat. Rad bych vsem svym priznivcum, ale i tem ostatnim, zodpovedel vase otazky osobne. Probrat muzeme i detaily, ktere pochopitelne nemuzu zverejnit tady na FB. Byl bych rad, aby prisli nejen fanousci, ale take ti, kteri maji pochyby. Rad si pokecam o vsem co vas zajima, jak tato sezona, tak treba i moje budoucnost nebo minulost. Byl bych rad, aby se o tehle zprave dozvedelo co nejvice fanousku motorismu. Diky, Karel"

Pozn.: veškeré další informace či doplňující detaily naleznete aktuálně na Abajových oficiálních fb stránkách, protože toto setkání nespoluorganizuje Abajafans-KPO z.s.!

------------

ad2) Akce, kterou naopak plně organizuje ABAJAFANS-KPO z.s. je naše TRADIČNÍ ABAJAFANS MECHECHE! Termín tohoto setkání je od včerejška také již potvrzen!

 10. ABAJAFANS MECHECHE se uskuteční v sobotu 14.1.2017 od 15:00 hodin, Katolický dům Troubsko

A pozor - jedná se o jubilejní 10. Abajafans Mecheche a tak si prosím tento termín všichni Abajafans dvakrát zvýrazňovačem podtrhněte do svých plánovacích kalendářů!!! Chystáme totiž Mecheche ve stylu "THE BEST OF..." a tak to bude jistě opět stát za to! ;-) Naši bohatou historii naleznete v našem bohatém archívu ;-)
Veškeré detaily ještě pochopitelně včas upřesníme (včetně detailních propozic našeho tradičního autobusového zájezdu Abajafans na podporu Karla Abrahama v roce 2017 - pojedeme také již podesáté! a naše další plány, akce v roce 2017 či drobné suvenýry!) a obdrží je mj. každý člen Abajafans-KPO z.s. i v pravidelném dopise rozesílaným před koncem roku a Vánoci.

 Závěrem jen připomenu, že narozdíl od besedy s Karlem Abrahamem 19.11.2016 Masarykově okruhu v Brně je 10.ABAJAFANS MECHECHE tradičně UZAVŘENÉ jen pro řádné členy Abajafans, jejich doprovod, rodinné příslušníky a naše pozvané hosty!!! Naše "beseda" tedy bude pochopitelně také jako vždy o čemkoliv a na jakékoliv téma... - ale tím, že opravdu jen pro své nejvěrnější Abajafans, tak tradičně "o to víc"... :-))

------------

ad3) Ve Valencii byly dnes odstartovány první tréninky na nedělní Velkou cenu Valencie.
Sledovat výsledky můžete např.: ZDE
Palce budeme  pochopitelně držet především našim dvěma jezdcům Moto3 - Jakubu Kornfeilovi (aby minimálně udržel skvělé 8.místo celkově) a jezdci na divokou kartu Karlu Hanikovi (aby získal nějaký bodík)!
Jede se v tradičních časech 11:00 Moto3, 12:20 Moto2 a 14:00 MotoGP.

A i když je o titulech ve všech třídách již rozhodnuto, tak se bude tradičně jednat o velmi napínavou podívanou, protože to bude GP ve znamení loučení a příchodů... Loučení mj. Lorenza s Yamahou, Iannoneho s Ducati, Viňalese se Suzuki a velkého příchodu KTM do elitní třídy MotoGP!
Od pondělí se ve Valencii uskuteční i hodně očekávané testy pro novou sezónu 2017! Těchto testů se zúčastní i Karel Abaja Abraham se svým novým týmem Aspar a motocyklem Ducati a i právě o tom je připraven si se všemi zájemci o motoristický sport podebatovat 19.11.2016 na Masarykově okruhu v Brně!

   A to už se zase dostáváme na začátek tohoto NEWS...

...takže už jen dodám - těšíme se BRZY NAVIDĚNOU!

S pozdravem
Ja!Ja!Abaja!
Doča