Svátek všech motoristických fans je opět tady!

A JDEME OPĚT NA TO!!!

NEJVÝZNAMĚJŠÍ SPORTOVNÍ UDÁLOST v České republice a každoroční svátek nás všech motocyklových fanoušků - GRAND PRIX silničních motocyklů v BRNĚ - se letos jede ve dnech 19.- 21.srpna  2016.

Jako oficiální fanklub Karla Abrahama jsme Abaju každoročně podporovali v našem sektoru Abajafans na "naší tribuně D".  Poprvé jsme se sešli hned v prvním roce naší aktivní činnosti - tedy již v roce 2007! V Brně prozatím naposled při loňské Grand Prix 2015. To jsme ve velmi hojném počtu podpořili Abaju vracejícího se po svém těžkém zranění nohy a troufám si říct, že i nezapomenutelně společně oslavili výročí 50.let od prvního závodu mistrovství světa silničních motocyklů v Brně!

Letos Abaja přestoupil do seriálu WSBK a brněnský závod v tomto kalendáři bohužel chybí... Po celých deseti letech tedy nebudeme mít našeho borce na startu... :-( 

Na brněnský závod tedy oficiálně vyhlašuji všem členům Abajafans zasloužené "volno" a rozchod po celé trati překrásného Masarykova okruhu... :-)) Při zakládání Abajafans jsem psal, cituji: "...nechme tedy už konečně všechna žlutá, oranžová, červená či jiná trika doma... ". (celý původní text naleznete ZDE - a já jsem hrdý, že základní "filozofie" platí v Abajafans i dnes!)

OK, letos si je (a to zcela výjimečně!) tedy opět "klíďo, píďo" můžete na sebe zase vzít... :-))

Já však beru ČESKOU VLAJKU, tričko AUTOMOTODROMU BRNO a vyrážím si tento náš každoroční motoristický svátek opět - jako každý rok - naplno užít! I když letos přece jen kvůli neúčasti Abaji z trošku jiného úhlu pohledu... ;-)

---------------------------------------------------------------------------------------------

POZOR: Pro všechny členy Abajafans však pochopitelně plánujeme mnohé společné doprovodné "fans akce" na kterých se opět sejdeme! Ať už naše "tradiční" RACING PARTY nebo FANKLUBOVÉ SETKÁNÍ ABAJAFANS s Abajou , PODPISOVKU Káji i dalších našich motocyklových jezdců , SETKÁNÍ S NAŠIMI HOSTY a v neposlední řadě i doprovodné akce v KEMPU ABAJAFANS v Popůvkách. Ten bude navíc opět pro členy Abajafans za zvýhodněné ceny!

-----------------------------------------------------------------------------------------------

KEMP Abajafans bude tradičně v Popůvkách !

V pátek i sobotu večer bude navíc v kempu bohatý doprovodný program a večer plný zábavy! 

KEMP POPŮVKY – FOTBALOVÉ HŘIŠTĚ

Exit 182 z dálnice D1 Praha – Brno
Vybavení kempu: sociální zařízení, sprchy, elektrická přípojka, WIFI FREE

Vzdálenost: 3 km od okruhu, 12 km od centra. Na Masarykův okruh jezdí zdarma linka MHD!

Provozovatelem kempu je TJ Sokol Popůvky

POZOR!!!!!!!!!! Slevy a další akce pro ČLENY ABAJAFANS-KPO osobně sdělí:  Pavel Carda, tel:+ 420 777 737 577, e-mail:ocpsped@cbox.cz

---------------------------------------------------------------------------------------------

TAK NAVIDĚNOU V BRNĚ!!!

Těšíme se na všechny ABAJAFANS! 

S pozdravem Ja!Ja!Abaja!   Doča

PŘIJĎ mezi nás i pokud prozatím nejsi členem Kájova oficiálního fanklubu ABAJAFANS-KPO z.s.!

Protože my v Abajafans věříme, že pokud mezi nás jednou přijdeš - tak už zůstaneš navždy! :-)