Kalendář KPO 2014

19. dubna 2014 - Otrokovice - CzechBikers Restart Motobesip 2014

 Všechny bychom rádi pozvali na již 10. ročník zahájení sezóny 2014 klubu "CzechBikers".

Čeká na vás: požehnání od kněze, vyjížďka dle předem stanovené trasy , prezentace Policie ČR, Besip,  Českého červeného kříže, Městské policie Otrokovice a další lahůdky!

Veškeré detaily naleznete ZDE

Oficiální plakát akce ZDE
Pořadatel akce: CzechBikers

 

17.-18. května 2014 - Hořice - 300 zatáček Gustava Havla

Výjezd na jeden z nejslavnějších RoadRacing závodů v Evropě. Hořice pořádají již 52. ročník závodu 300 zatáček Gustava Havla. Tento závod se svoji proslulostí řadí po bok nejslavnější Tourist Trophy na ostrově Man anebo Severo Irského North West 200.

Veškeré detaily naleznete ZDE

16.-18. května 2014 - LeMans (Francie) - závod MotoGP

Ve stejném termínu jako "Hořice" se pro Abajafans-KPO o.s. jede i náš "druhý domácí závod" - legendární LeMans! Francouzskou trať nazýváme naší "druhou domácí" proto, že přímo na místě opět budeme mít naši širokou členskou základnu příznivců Karla Abrahama a našich řádných členů sdruženou zejména kolem našeho velvyslance a Chargé d'affaires ve Francii - Charlese! :-)

 

30. května - 1.června 2014 - Mugello (Itálie) - závod MotoGP

"Vlajková loď Abajafans" - to je určitě náš "Velký autobusový zájezd" - podrobnosti ZDE - tentokrát opět po pěti letech do slunné ho Toskánska!

Zájezd navazuje na každoroční veleúspěšné autobusové ZÁJEZDY ABAJAFANS NA PODPORU KARLA ABRAHAMA, které jsme pořádali v minulých letech: 2008 - Assen, 2009 - Mugello , 2010 - LeMans , 2011 - Misano , 2012 - Sachsenring , 2013 - Assen.

Aktuálně: VYPRODÁNO!!!

 

7. června 2014 - Sloup v Moravském krasu - Nežij vteřinou!

7. Ročník dopravně bezpečnostní akce zaměřené na nás motorkáře s názvem „Nežij vteřinou 2014".

Veškeré detaily naleznete ZDE (připravujeme!)

 

13.-15. června 2014 - 2. ročník velkého Abajafans Motovýletu - KRÁL ŠUMAVY

Tradiční třídenní výlet po krásách naší vlasti. po obou stranách našich státních hranic! Akce navazuje na loňský úspěšný 1.ročník našeho "Abajafans Motovýletu" (více ZDE)i předloňský 0.ročník "Hry na náhodu"... (více ZDE)

Podrobný itinerář obdrží jen přihlášení účastníci!!!

( přihlášky a detailní informace vám rád zodpoví "ZAZI", e-mail: zazi.abajafans@gmail.com )


11.-13. července 2014 - Sachsenring (Německo) - závod MotoGP

Dvoudenní zájezd na Německý okruh Sachsenring. Po roce se vracíme na místo našeho posledního autobusového zájezdu, nyní ovšem na vlastních motocyklech a bez výhod, které účast na autobusovém zájezdu sebou nese. Přesto nás čeká hromada exkluzivních a nevšedních zážitků včetně závodu MotoGP a sobotního večera na Ankerbergu.

( přihlášky a detailní informace vám rád zodpoví "ZAZI", e-mail: zazi.abajafans@gmail.com )

 

2.-3.srpna 2014 - Těrlicko - Havířovský Zlatý Kahanec

Další RoadRacingová KLASIKA - již 31.ročník!  Krásnou videoreportáž naleznete zde! Na Těrlickém okruhu dosahují nejrychlejší jezdci a jejich stroje rychlosti vyšší než 300 km/h a průměrné rychlosti přes 160 km/h!

Co k tomu dodat? Snad jen to, že u toho prostě letos musíte být!

 

15.-17. srpna 2014 - Brno - závod MotoGP

Samozřejmě, že toto je NÁŠ NAPROSTÝ KAŽDOROČNÍ VRCHOL - Grand Prix České republiky!

Ať už do Brna letos přijedete odkudkoliv, kdykoliv a jakkoliv, tak jedno je jisté - v neděli v cca 9:00 ráno se VŠICHNI opět sejdeme v našem "kotli" na tribuně D ! A společně poženeme našeho "Localmatadora" Abaju na jeho DOMÁCÍ trati vpřed!!!

Všem doporučujeme využít i náš "kemp Abajafans", který bude jako každý rok na hřišti v Popůvkách a kde opět uděláme i páteční "neoficiální sraz" členů Abajafans a opět pozveme i naše přátele! Loni nás v kempu navštívila i televize Nova, letos možná přijde i kouzelník... :-)

 

20.-21.září 2014 - Povážská Bystrica - Setkání Abajafans na Slovensku!

Další výjezd fanklubu, tentokrát na pozvání našich přátel na Slovensko! Hlavním hostem setkání bude samozřejmě Abaja! Velkou novinkou je, že se jedná o DVOUDENNÍ fanklubový sraz s možností ubytování v hotelu!

Způsoby dopravy jsou hned dva:

1) organizovaná spolujízda na motocyklech

2) doprava vlastním autobusem!

(detaily připravujeme a pochopitelně včas zveřejníme!)

 

12.října 2014 - Brno - Pokus o rekord

Další tradiční akce a další pokus o překonání rekordu v počtu motorek na dráze Masarykova okruhu. Loni byl rekord úspěšně překonán - nová hodnota zní 2988!

Padne letos magická hranice 3000 strojů? Pevně věříme, že ano!

Akci pořádá naše Abajafans-KPO o.s. ve spolupráci s Automotodromem Brno a.s.