Potvrzeno, podepsáno - Abaja na továrně!

Jezdec brněnského týmu Cardion AB Motoracing, Karel Abraham, pojede v sezóně 2009 na továrním motocyklu Aprilia. Zařadí se tak mezi sedm elitních jezdců Mistrovství světa silničních motocyklů třídy 250ccm s tovární podporou Aprilie.
 
„Na základě nově podepsané smlouvy bude mít náš tým k dispozici dva tovární motocykly Aprilia s náhradními díly i technickým dozorem. Kromě motorek a dílů tedy navíc dostaneme přiděleného inženýra, který se o naše motorky bude starat,“ uvedl majitel závodního týmu Cardion AB Motoracing, Karel Abraham starší. „Tovární motocykl je to nejlepší, co můžeme dostat. Proto se na novou sezónu velmi těšíme. První stoj bychom měli mít k dispozici již v lednu před prvními testy, druhý stroj pak přijde v únoru či březnu. Úvodní testy v sezóně 2009 ještě asi absolvujeme bez některých nových dílů, protože ty se budou teprve vyrábět,“ dodal Abraham.
 
Abaja neskrývá radost z uzavření smlouvy: „Jsem moc rád, že jsme smlouvu podepsali. Už se těším a zároveň jsem moc zvědavý, jak se mi bude na tovární motorce jezdit. Rozdíly se určitě projeví už při prvních testech v lednu.“ (www.automotodrombrno.cz)
 
Abajo - hodně štěstí a ukaž jim záda - TY NA TO MÁŠ !!!
GO 17 FOREVER !